تخصصی‌ترین و بزرگترین مرکز ارائه ماشین‌آلات برش اره‌نواری و تیغ اره‌نواری فولادبر در ایران
  • «کیــفـیت بـرتر»

  • «۳۰ سال سابقه»

  • «تعداد مشتریان ما به ۴۵۰۰ نفر رسید»

نمایندگی انحصاری تیغ اره نواری لنوکس آمریکا

خدیوپوربرش نمایندگی انحصاری تیغ اره نواری LENOX آمریکا (اورژینال) در استان اصفهان

 

 

تاریخچه کمپانی LENOX آمریکا:

کمپانی Lenox آمریکا در سال ۱۹۱۵ با ۱۰ تیم کارمند و شور و اشتیاقی بالا به منظور جلب مشتری برای تولید تیغ اره نواری های آهن بر که سرعت برش بالا و طول عمر بالاتری دارند، شروع به کار کرد.

کمپانی لنوکس آمریکا

اکنون بعد از گذشت ۹۰ سال، شور و اشتیاق ما تغییری نکرده، اما تیم ما به بیش از ۶۰۰ نفر در ۷۰ کشور افزایش یافته است. کمپانی ما دارای ۵۰۰۰۰۰ فوت مربع مساحت و ۱۱ هکتار زمین برای طراحی ، تست و ساخت تجهیزات جانبی، ابزار دستی، تیغ اره نواری، چراغ قوه و جوش است. شور و اشتیاق ما بمنظور عملکرد بهتر کمپانی منجربه سرمایه گذاری هایی در زمینه تحقیق و توسعه(R&D) گردید که باعث پیشرفت  تکنولوژی ساخت و تولید گردیده است.

برای اطمینان کامل از اینکه شما بهترین استفاده را از سرمایه مالی خود می برید ، ما به منظور پیشرفت در زمینه طراحی و تولید ، دائماً در حال تست و آزمایش کلی تجهیزاتمان می باشیم.

توضیحاتی در مورد تیغ اره نواری:

تیغ اره نواری های فولادبر بر اساس عرض تیغه،ریزی و درشتی دندانه ها و جنس تیغ اره نواری قابل دسته‌بندی هستند.

۱- عرض تیغ اره: کاربرد تیغ اره نواریها با عرضهای مختلف براساس ماکزیمم برش دستگاه و نوع طراحی کارخانه تولیدکننده دستگاه می‌باشد، که در این راستا تیغ اره نواری های تولید شده در دنیا، در سایزهای :۶-۱۳-۲۰-۲۷-۳۴-۴۱-۵۴-۶۷-۸۰-۱۰۰ میلی مترمی باشد.

۲- ریز و درشتی دندانه‌ها: ریزی و درشتی دندانه های تیغ اره نواری بر اساس قطر متریال های قابل برش و ضخامت مقاطع توپر و توخالی انتخاب می‌گردد.

۳- فرم دندانه‌ها: فرم دندانه های تیغ اره نواری بر اساس نوع آلیاژ متریال و مقاطع توپر و توخالی انتخاب می‌گردد.

۴- جنس تیغ اره نواری : جنس تیغ اره نواری براساس نوع آلیاژ متریال انتخاب می‌گردد.

در این راستا محصولات تیغ اره نواری LENOX آمریکا (موجود در ایران) در کلیه عرض‌ها، دندانه ها و جنس های مختلف، جهت برش انواع مقاطع و متریال‌ها قابل ارائه می‌باشد.

تیغ اره نواری لنوکس